Serdecznie zapraszamy na dyskotekę karnawałową 21 stycznia w godzinach od 17:00 do 19:00. W tym roku chcemy połączyć dobrą zabawę z pomocą dla ciężko chorych dzieci. Zbieramy pieniądze dla wrocławskiego hospicjum dla dzieci „POLA NADZIEI”. Zakupienie biletu wstępu na dyskotekę jest dobrowolne i równoznaczne ze złożeniem datku na hospicjum. Bilety będzie można zakupić w dniu dyskoteki przed małą salą gimnastyczną. Koszt biletu nie jest sztywno ustalony- datek wedle uznania i możliwości.

W tym dniu w trakcie lekcji zostanie także zorganizowana kawiarenka szkolna. Dochód z kawiarenki także będzie przeznaczony na hospicjum.  Uprzejmie prosimy rodziców o upieczenie jak zwykle pysznych ciast . Osoby, które mogą swoimi wypiekami przyczynić się do pomocy dzieciom są proszone o zgłoszenie chęci udziału wychowawcy do 18 stycznia.