Samorząd uczniowski klas IV – VI na rok szkolny 2018 – 2019:

  1. Angelina Gwiaździńska
  2. Paweł Urbański
  3. Antoni Radzikowski

Oto nasz nowy samorząd uczniowski klas IV – VI na rok szkolny 2017-18

  1. Karolina Krzonkalla
  2. Martyna Fiedziuk
  3. Zuzanna Strong

Mały Samorząd Uczniowski

2016/2017

Maja Susz– przewodnicząca, klasa 3 A

Oliwier Smułka – zastępca przewodniczącej, klasa 3 B

Przedstawiciele klas I – III

Klasa 1 A

Tosia Cymerys

Kuba Pawelski

Ania Jajor

Klasa 2 A

Ola Głąb

Tima Kniuk

Ola Hreczuch

Klasa 2 B

Zuzia Ormianek

Piotr Gawle

Małgosia Kaczmarczyk

Klasa 3 A

Iga Golonka

Natasza Borowiec

Klasa 3 B

Bartosz Popiel

Iga Wasik

Klas 3 C

Lena Poniedziałek

Natan Libera

Wiktor Woźny

Oto nasz nowy samorząd uczniowski klas IV – VI na rok szkolny 2016-17

  1. Karolina Krzonkalla
  2. Emil Cichowicz
  3. Patrycja Sipiora
  4. Wojciech Kaszuba

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Mały Samorząd Uczniowski
2015/2016
Olivier Pyczak– przewodniczący, klasa 3 B
Justyna Stysiak – zastępca przewodniczącego, klasa 3 A
Przedstawiciele klas I – III
Klasa 1 A
Ada Czajkowska
Ola Głąb
Ola Hreczuch
Klasa 1 B
Aleks Gwardecki
Hania Pyczak
Paweł Urbański
Klasa 2 A
Iga Golonka
Piotr Osada
Maja Susz
Klasa 2 B
Bartosz Popiel
Oliwier Smułka
Iga Wasik
Klas 2 C
Dagmara Jaracz
Natan Libera
Wiktor Woźny
Klasa 3 a
Krzysztof Grzybowski
Honorata Kolasińska

Klasa 3 b
Adam Królikowski
Igor Wręczycki

Wyniki wyborów do samorządu

Znamy już skład samorządu uczniowskiego klas IV – VI na rok szkolny 2015-2016

Przewodniczącą została:

Wiktoria Klimas

Pierwszym wiceprzewodniczącym został Szymon Szyszka, drugim Wojciech Kaszuba.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Wybory do samorządu

Już niedługo wybierzemy samorząd uczniowski. Pomyślcie co możecie zaproponować, w jaki sposób zdobyć głosy i zaufanie społeczności szkolnej. Jeśli macie jakieś pytania to zapraszamy do opiekuna samorządu w sali 44.

ANDRZEJKI

27 listopada organizujemy zabawę andrzejkową dla klas IV – VI!

Tydzień życzliwości

Od 17 do 21 listopada obchodzimy tydzień życzliwości.

Wybieramy najżyczliwszych w klasach.

Konkurs na plakat pod tytułem życzliwość. (do 20 dostarczyć prace)

20 XI debata na długiej przerwie, temat: ” życzliwość”

21 XI kawiarenka!

Bądźmy życzliwi dla siebie!

Samorząd Uczniowski 2014/2015

Samorząd uczniowski w roku szkolnym 2014-15

Przewodnicząca: Zuzanna Nowak

zastępcy: Wiktoria Klimas, Klaudia Bieńko

opiekun samorządu klas IV – VI: Robert Chmielowski

Już działamy, niedługo pierwsze nasze działania. o których usłyszycie.

Tradycyjnie działa nasz szczęśliwy numerek, który pomaga czasem w trudnych sytuacjach. Sprawdzajcie go zawsze rano przed 8:00 przy sali nr 40.

Mały Samorząd  2014/2015

Magda Teda – przewodnicząca, klasa 3 A

Patryk Klimas – zastępca przewodniczącej, klasa 3 A

Przedstawiciele klas I – III:

Klasa 1 A

Maja Susz, Wiktoria Wesoły, Ala Kociołek

Klasa 1 B

Ola  Dydak, Oliwier Smułka, Kuba Śliwiński

Klasa 1 C

Zuzia Strong, Nikodem Wołodźko, Wiktor Woźny

Klasa 2 A

Ilona Skulska, Julia Morawiecka, Maja Sadowska

Klasa 2 B

Patrycja Jaracz, Natalia Kaniewska, Alan Królikowski

Klasa 3 a

Kacper Rogoziński