Z okazji Dnia Dziecka, Rodzice uczniów klasy 3b zorganizowali niecodzienne wyjście klasowe na ściankę wspinaczkową „Skałka”. Niektórzy sceptycznie podeszli do propozycji wyjścia inni zdecydowanie podjęli temat i wielką fascynacją i zaciekawieniem wzięli udział w wyjściu.

Wycieczka okazała się bardzo trafioną niespodzianką sprawiającą mnóstwo radości. Uczniowie mogli nie tylko wspiąć się na ściankę, pokonując niejednokrotnie swoje lęki czy obawy, to także pochodzić po linie, niczym w cyrku, pograć w piłkę nożną, doskonaląc swe celne strzały, co niektórym naszych przyszłym piłkarzom niezmiernie się przydało, a także pograć w ping-ponga (tenis stołowy), lub po prostu poleniuchować na bardzo wygodnych pufach.

Wśród na nas byli tacy mistrzowie, którzy zdobyli wszystkie 7 ścianek. Gratulacje!!!!

Nawet się nie spodziewaliśmy, że tak miło spędzimy tam czas. Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę.