W związku z ogromnym zainteresowaniem szkoleniem „Zdrowy smak od najmłodszych lat” – czyli jak zachęcić do zdrowego żywienia dzieci i młodzież? zorganizowany został drugi termin. Spotkanie odbędzie się 1 października w godz. 14.30-16.45, w Szkole Podstawowej nr 97 we Wrocławiu, ul. Prosta 16.

Szkolenie jest skierowane do koordynatorów ds. promocji zdrowia, pozostałych nauczycieli, rodziców, pedagogów, pielęgniarek oraz pracowników szkoły należących do Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie.

Spotkanie poprowadzi dr n. med. Anna Felińczak – dietetyk, na co dzień związana z Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu. Temat szkolenia został ustalony na podstawie analizy ankiety sprawdzającej potrzeby szkoleniowe koordynatorów ds. promocji zdrowia. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat.

Uwaga! Na szkolenie obowiązują zapisy.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wysłać maila na
adres: promocjazdrowia@fundacjarosa.pl, w tytule wpisując: Drugi termin szkolenia „Zdrowy smak od najmłodszych lat”. W treści wiadomości prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, na który prześlemy Państwu informację zwrotną potwierdzającą udział w szkoleniu oraz przypomnienie o wydarzeniu.

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.