Już po raz trzeci WOŚP organizowała bicie rekordu Guinessa w resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Jak co roku nie mogło nas zabraknąć w tym wielkim wydarzeniu. Rekord  biliśmy 16 października 2015 roku (piątek), trwało to 30 minut i polegało na jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej na jak największej ilości fantomów, a co za tym idzie przez jak największą ilość osób. W naszej szkole udział w biciu rekordu wzięło 18 uczniów klas 2-6 korzystając z 5 fantomów.

Ps. W tym roku w biciu rekordu wzięło udział 980 instytucji oraz 92 049 osób, które korzystały z 5 411 fantomów! My byliśmy częścią tego wydarzenia przechodząc tym samym do historii:)fajnie, co…za rok znów tam będziemy:)

Ze sportowym pozdrowieniem KK.