W lutym i marcu uczniowie naszej szkoły brali udział w szkolnych i międzyszkolnych konkursach z języka angielskiego. W ostatni dzień marca odbył się apel podsumowujący ich osiągnięcia. Dyplomy i słodkie niespodzianki otrzymali uczestnicy i laureaci następujących konkursów:
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY „MY VALENTINE’S CARD” – reprezentowali nas Wiktor Woźny z kl. 1c, Julia Morawiecka z kl.2a i Blanka Lewandowska z kl. 1b, która zdobyła wyróżnienie.
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM „VALENTINE’S DAY – HISTORY AND SYMBOLS” – reprezentował nas Wojtek Kaszuba z klasy 4b.
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY „PAINT A SONG” – reprezentowali nas Wiktoria Waga z kl. 1c, Iga Golonka z kl. 1a, Magda Teda z kl.3a.
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY –„ NAJPIĘKNIEJSZE BAŚNIE ŚWIATA – BAŚŃ BRYTYJSKA” – reprezentowała nas Oliwia Gaczyńska z kl. 2a.
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY „HAPPY EASTER” NA NAJPIĘKNIEJSZY OBRAZEK WIELKANOCNY Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM.
LAUREACI W KATEGORII KLAS I-III
1 miejsce: Ala Kociołek z kl. 1a i Amelia Kaszubińska z kl. 3a
2 miejsce: Alan Królikowski z kl. 2b
3 miejsce: Maja Matuszewska i Julia Koczenasz z kl. 1b
LAUREACI W KATEGORII KLAS IV-VI:
1 miejsce: Michał Żarnowiec z kl. 6a
2 miejsce: Amelia Demianowicz z kl. 6b
3 miejsce: Mateusz Kędzior z kl. 4b i Michał Terlecki z kl. 6b.
Dziękuję wszystkim uczniom, którzy brali udział w tych konkursach za poświęcony czas, wysiłek i chęci oraz oczywiście za interesujące prace.
Your English Teacher
Bożena Kaszubińska
Poniżej można zobaczyć zdjęcia z apelu oraz przepiękne wielkanocne prace naszych utalentowanych uczniów.