Dwunasty już raz gościliśmy w American Corner na warsztatach „Yellowstone National Park”. Uczniowie poznali wiele ciekawych faktów dotyczących tego najstarszego parku narodowego Ameryki, a także innych parków narodowych na całym świecie. Zobaczyli wystawę prac przedstawiających najpiękniejsze zakątki Parku Yellowstone i nauczyli się wielu słów i zwrotów związanych ze światem przyrody. Po tak intensywnych zajęciach wyruszyliśmy na bieg patrolowy po ulicach Wrocławia. Uczniowie prowadzili swojego nauczyciela po różnych miejscach w Rynku i jego okolicach używając do tego wskazówek w języku angielskim. Udowodnili, że swoje miasto dobrze znają. Na koniec językowej przygody był odpoczynek i zabawa w Parku Staromiejskim.

Było super!