W czwartek na boisku SP 97 odbyło się wyjątkowe i bardzo poruszające wydarzenie. Nasza szkoła postanowiła uhonorować piękną akcję charytatywną, organizowaną przez Piotra Łatwoganga na rzecz CancerFighters⁠, wspierającą dzieci chore na nowotwory. Chcieliśmy pokazać, że jesteśmy jednością, że potrafimy być razem, ze, wspieramy, odczuwamy, potrafimy wspólnie nieść dobro dalej i że nawet małe gesty mają WIELKĄ MOC. Podczas spotkania uczniowie, wszyscy ubrani w białe koszulki, stworzyli wielkie serce, a następnie zaśpiewali wspólnie, z zaangażowaniem, szczerością i ciepłem, piosenkę „Ciągle tutaj jestem”. Było dużo emocji, wzruszenia, ale też radości i dobrej energii. Cieszymy się, że możemy być częścią takich inicjatyw i wspólnie budować dobro. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i osobom zaangażowanym w to wyjątkowe wydarzenie. Razem zawsze możemy więcej!

#cancerfighters #społecznośćszkolna #świadomośćzdrowia #walkazchorobąnowotworową #akcjecharytatywne #małerzeczymająwielkąmoc