W czwartek na boisku SP 97 odbyło się wyjątkowe i bardzo poruszające wydarzenie. Nasza szkoła postanowiła uhonorować piękną akcję charytatywną, organizowaną przez Piotra Łatwoganga na rzecz CancerFighters, wspierającą dzieci chore na nowotwory. Chcieliśmy pokazać, że jesteśmy jednością, że potrafimy być razem, ze, wspieramy, odczuwamy, potrafimy wspólnie nieść dobro dalej i że nawet małe gesty mają WIELKĄ MOC. Podczas spotkania uczniowie, wszyscy ubrani w białe koszulki, stworzyli wielkie serce, a następnie zaśpiewali wspólnie, z zaangażowaniem, szczerością i ciepłem, piosenkę „Ciągle tutaj jestem”. Było dużo emocji, wzruszenia, ale też radości i dobrej energii. Cieszymy się, że możemy być częścią takich inicjatyw i wspólnie budować dobro. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i osobom zaangażowanym w to wyjątkowe wydarzenie. Razem zawsze możemy więcej!
#cancerfighters #społecznośćszkolna #świadomośćzdrowia #walkazchorobąnowotworową #akcjecharytatywne #małerzeczymająwielkąmoc



