Sukces naszych uczniów klas trzecich!!!!
Reprezentacja klas trzecich zwyciężyła w międzyszkolnym konkursie „Asy z trzeciej klasy”, który odbył się dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 67. Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Rygiel, Franciszek Czochara i Wojciech Łopatka.
Gratulujemy zwycięzcom i ich rodzicom.





