Wszystkim Paniom życzymy wspaniałego Dnia Kobiet!


A w relacji ujęc kilka ze świetowania w klasach 4. i świetlicy w naszej szkole.
Jak prezenty bowiem, to tylko własnoręcznie robione, w tajemnicy, z zaangażowaniem i sercem. Jak świętowanie, to tylko razem, z podchodami, zagadkami i quizami, śpiewem na ustach… no i pysznościami! 🙂

Link do rolki.

https://www.facebook.com/share/r/1DibzqEB9z