Wszystkim Paniom życzymy wspaniałego Dnia Kobiet!
A w relacji ujęc kilka ze świetowania w klasach 4. i świetlicy w naszej szkole.
Jak prezenty bowiem, to tylko własnoręcznie robione, w tajemnicy, z zaangażowaniem i sercem. Jak świętowanie, to tylko razem, z podchodami, zagadkami i quizami, śpiewem na ustach… no i pysznościami! 🙂
Link do rolki.
https://www.facebook.com/share/r/1DibzqEB9z




