A dzisiaj uczniowie klas sportowych 7a, 8b oraz klasy Innowacji Pedagogicznej z języka angielskiego i hiszpańskiego – 8c wzięli udział w kolejnej edycji warsztatów WrOpenUp,  „Future Leaders – Project Management”.

Celem warsztatu było rozwijanie umiejętności potrzebnych do zarządzania projektem zgodnie z wytycznymi i potrzebami, opracowanie etapów, zasobów oraz reagowanie na przeciwności.

Warsztaty prowadzone były przez międzynarodowych trenerów – wolontariuszy z międzynarodowych firm w języku angielskim. Trenerzy podzielili się z uczniami zarówno swoją wiedzą jak i praktycznymi umiejętnościami, przydatnymi nie tylko w życiu zawodowym!

Pracowaliśmy dzielnie i kreatywnie, wychodzą z z językiem angielskim „poza klasę”, opracowując wspólnie projekty, przemyśliwując strategie i osiągając porozumienie.

Koordynatorem projektu ze strony Szkoły Podstawowej nr 97 była Anna Kłosińska – Kucharzewska.