W środę i czwartek w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców!
Nasze zawodniczki w składzie: Anna R., Nina Z. oraz Amelia P. wywalczyły 1 miejsce i zdobyły tytuł Mistrzyń Wrocławia, a chłopcy w składzie Aleksander M., Patryk R oraz Nikos A. zajęli 9 miejsce.
Brawa dla dziewczyn i chłopców za świetną postawę!