Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem bezpieczeństwa i wielkich emocji! Nasi uczniowie z klas 8. i 5. wcielili się w role instruktorów i odwiedzili zaprzyjaźnione przedszkola – Przedszkole nr 90 oraz Przedszkole nr 88.
​Nasi „Młodzi Ratownicy” z wielką pasją i cierpliwością uczyli maluchy najważniejszych zasad ratowania życia: ​RKO – jak prawidłowo uciskać klatkę piersiową; pozycja boczna – jak bezpiecznie ułożyć osobę nieprzytomną oraz jak sprawnie wezwać pomoc i co powiedzieć dyspozytorowi numeru 112.
​Jesteśmy dumni z naszych uczniów! Pokazali ogromną dojrzałość, udowadniając, że naukę ratowania życia można zacząć w każdym wieku, a pomaganie innym to najpiękniejsza lekcja empatii.
​Brawo dla uczniów klas 5 i 8 za wspaniałą postawę!