Uczniowie klas 7 i 8 pod okiem p. Ligęzki, p. Dzięcioł i p. Sromek zamienili się dziś w młodych naukowców! 🙂
Przygotowali i zaprezentowali pokaz ciekawych doświadczeń dla uczniów klas 1–3.
Było kolorowo, zaskakująco i bardzo inspirująco!
Dziękujemy za wspólną naukową przygodę! 🙂



