Dziś klasa 5b, klasa o profilu sportowym piłki siatkowej, uczestniczyła w Spacerze w Języku Angielskim – Four Temples Dicsrtict, „Dzielnica Czterech Świątyń”. Ideą spacerów jest komunikowanie się z nauczycielem oraz między sobą tylko i wyłącznie w języku angielskim, doskonalenie umiejętności używania języka w sytuacjach życia codziennego oraz poznawanie ciekawych miejsc kulturowych i historycznych we Wrocławiu, krzewiąc wiedzę o dziedzictwie narodowym, postawę tolerancji, otwartości i szacunku względem innych wyznań i narodowości.. Wybrani uczniowie przygotowali też prezentacje o  poszczególnych świątyniach, ich historii, stylu budowy, czy założeniach religijnych w j. angielskim. Wszyscy spędziliśmy przemiły czas, spacerując, poznając miejsca znane a nieznane, a  piękna wiosenna pogoda cały czas nam dopisywała.

Pozdrawiamy J uczniowie klasy 5b, Nauczyciele: Anna Kłosińska – Kucharzewska i Monika Wróbel.

A tu możecie nas zobaczyć