26 lutego 2015r. odbyło się w naszej szkole coroczne spotkanie z przyszłymi uczniami klasy zerowej, klas pierwszych oraz ich rodzicami. Dzieci nauczyły się korzystania z tablic interaktywnych podczas zajęć, również z języka angielskiego. W sali informatycznej grały w gry komputerowe, w innych uczestniczyły w zajęciach plastycznych, muzycznych, matematycznych. W sali gimnastycznej wytrwale pokonywały tor przeszkód oraz obserwowały trening piłki siatkowej dziewcząt. Wielka atrakcją było uczestniczenie w kursie udzielania pierwszej pomocy. Na koniec wychodziły ze szkoły z uśmiechniętymi buziami, które zostały pomalowane tak, że nawet rodzice nie mogli rozpoznać swoich pociech. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.