19 kwietnia podopieczne Anny Dambek i Krzysztofa Kubiaka pojechały do Świdnicy powalczyć o Mistrzostwo województwa dolnośląskiego w mini siatkówce klas 6. Do rywalizacji o medale przystąpiły mistrzynie 4 stref. Naszymi rywalkami były drużyny ze Świdnicy, Jawora i Janowic Wielkich. Na pierwszy ogień poszły dziewczyny z Jawora. Mecz jak szybko się zaczął tak też się zakończył wygraną naszych szóstoklasistek 2:0. Następne w kolejce były zawodniczki ze Świdnicy…też 2:0 dla nas:). Nasze podopieczne jak i dziewczyny z Janowic Wielkich miały po dwie wygrane. Więc ostatni mecz miał zadecydować kto z tej dwójki będzie reprezentował nasze województwo na Mistrzostwach Polski szkół podstawowych. W pierwszym secie nasze złotka nie dały szans rywalką wygrywając do 15. Drugi set miał większą dramaturgię … ale też zakończył się naszą wygraną do 23. I tym sposobem nasze uczennice będą w czerwcu rywalizować w Głuchołazach o medale Mistrzostw Polski:)…trzymajcie kciuki.