Dyrekcja
  • dyrektor — Andrzej Słoka
  • wicedyrektor — Marek Marcinkowski
Wychowawcy

1a — p. Małgorzata Stępniak
1b — p. Anna Kowal

2a —  p. Grażyna Zalewska
2b — Elżbieta Sobkowicz

3a — p. Dorota Szemiel
3b — p. Elżbieta Baran – Organista

4a — p. Ewa Bohater
4b — p. Jadwiga Banaś

5a — p. Bożena Kaszubińska,
5b — p. Beata Gibasiewicz

6a — p. Iwona Dzięcioł
6b — p. Anna Kłosińska-Kucharzewska

7a — p .Jarosław Walęcki
7b — p. Magdalena Ligęzka

8a — p. Andżelina Sromek
8b — p. Monika Gębarska

 

Nauczyciele

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

  • Elżbieta Baran-Organista
  • Anna Kowal
  • Elżbieta Sobkowicz
  • Małgorzata Stępniak
  • Dorota Szemiel
  • Grażyna Zalewska

Nauczyciele języka polskiego

  • Jadwiga Banaś
  • Ewa Bohater

Nauczyciele języka angielskiego

  • Bożena Kaszubińska
  • Anna Kłosińska – Kucharzewska

Nauczyciel języka hiszpańskiego

  • Katarzyna Oziewicz

Nauczyciele historii i WOS-u

  • Robert Chmielowski
  • Jolanta Maniak
  • Marek Marcinkowski

Nauczyciele matematyki

  • Beata Gibasiewicz
  • Barbara Sikora
  • Andżelina Sromek

Nauczyciele informatyki

  • Barbara Sikora
  • Andżelina Sromek

Nauczyciel biologii

  • Iwona Dzięcioł

Nauczyciel przyrody

  • Robert Chmielowski

Nauczyciel chemii i fizyki

  • Magdalena Ligęzka

Nauczyciel geografii

  • Olga Seweryn

Nauczyciel muzyki i plastyki

  • Urszula Hołobowicz

Nauczyciele religii

  • Jerzy Kozyrski
  • Jarosław Walęcki

Nauczyciel zajęć technicznych i edukacji dla bezpieczeństwa

  • Jarosław Walęcki

Nauczyciel WDŻ

  • Iwona Dzięcioł

Nauczyciele wychowania fizycznego

  • Tomasz Barański
  • Monika Gębarska
  • Krzysztof Janczak
  • Andrzej Krowiak
  • Krzysztof Kubiak
  • Marcin Sobusiak
  • Magdalena Stasiak
  • Aneta Walasek

Nauczyciele wspomagający:

  • Anna Czykiel
  • Magdalena Siegieńczuk
  • Marta Gawkowska
  • Monika Wróbel
Bibliotekarz

Katarzyna Baranek

Pedagodzy
  • Małgorzata Czarna (ul. Iwana Pawłowa 15)
    • Poniedziałek 8:00 – 13:00
    • Wtorek 8:00  13:00
    • Środa 7:30  11:30
    • Czwartek 12:00  16:00
    • Piątek 8:00  12:00
  • Justyna Terlecka (ul. Prosta 16)
    • poniedziałek 8:30  12:30
    • wtorek 8:30  12:30
    • środa 9:30  15:30
    • czwartek 8:30  12:30
    • piątek 8:30  12:30
Psycholog

Marcin Kulpeksza (ul. Prosta 16)

  • wtorek 10.15  13.15
  • środa 13.30  18.30
Pracownia EEG-biofeedback
Logopeda

Mariola Huber

Nauczyciele świetlicy
  • Zofia Błaszkiewicz
  • Urszula Hołobowicz
  • Jolanta Maniak
  • Liliana Pietruszyńska
  • Elżbieta Szymańska
  • Jolanta Talisz
  • Jadwiga Żurańska
Nauczyciele wspomagający
  • Anna Czykiel
  • Karolina Danilkiewicz
  • Karolina Pająk
  • Alicja Smyrek