Radość, śmiech, energia i zapał do pracy towarzyszyły klasie 5a w trakcie szkolnej imprezy z okazji Dnia Ziemi. Uczniowie stworzyli piękną i pomysłową kulę ziemska oraz plakaty zachęcające do dbania o naszą planetę. Okazało się, że piątoklasiści to wulkan pozytywnej energii i pomysłów na to jak żyć, by na Ziemi panowała harmonia, a przyroda i człowiek pozostawali w przyjaźni.
PROTECT THE EARTH – PROJEKT KLAS SZÓSTYCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO.
Swój indywidualny udział w szkolnych obchodach Dnia Ziemi miały klasy szóste. Zachęcały one całą społeczność szkolną do dbania o środowisko i ukazywały zagrożenia płynące ze szkodliwej działalności człowieka ingerującego coraz bardziej w otaczającą nas przyrodę. Szóstoklasiści wykazali się naprawdę dużą wiedzą z zakresu ekologii, pomysłowością, wytrwałością i oczywiście świetną znajomością języka angielskiego. Ich prezentacje w języku angielskim były interesujące, a czasami poruszające. Sami oceńcie efekty ich działalności oglądając zdjęcia prac i uczniowskich prezentacji.