W dniu 13.03.2024 r. mieliśmy dziś przyjemność gościć uczestników XVI Konkursu Recytacji w Języku Angielskim stworzonego przez nas w celu popularyzacji kultury anglojęzycznej, poznawania dziedzictwa kulturowego, doskonalenie umiejętności recytacji w języku angielskim, ekspozycji, interpretacji, jak i ekspresji. 67 uczniów z 21 szkół podstawowych Wrocławia zachwyciło nas swoim poziomem przygotowania, wyrazem artystycznym, wyczuciem i przedstawieniem poezji prezentując 1 z 10 przygotowanych przez nas do wyboru wierszy. Gratulujemy zdobywcom pierwszych pięciu miejsc (I – Piotr Kowalski SP64, II – Bruno Szczeciński SP4, III – Ignacy Włodarski SP36, IV – Szymon Englart SP44, V – Mark Solod SP83), Nagrody Publiczności (Solińska Gabriela SP28) oraz wszystkim biorącym udział, za wkład pracy, zaangażowanie, niesamowite przygotowanie i przepiękną recytację, przenoszącą nas w magiczny świat wierszy. Opiekunom i Szkołom bardzo dziękujemy za udział w naszym Konkursie. Zapraszamy za rok, w marcu. Organizatorzy: Anna Kłosińska – Kucharzewska i Bożena Kaszubińska oraz uczniowie klasy 7b SP97.